Horké kameny, masážní lávové kameny

Koupit horké lávové kameny Originální horké kameny z Anglie!

altalt

Masážní lávové kameny

Dopřejte si masáž a relaxujte!

Masážní lávové kameny jsou vhodným dárkem pro každou příležitost – narozeniny, svátek, Valentýn nebo Vánoce. Každého potěší a navíc i pomůžou odbourat stres a jiné zdravotní problémy. Přičemž jejich použití je snadné.

Způsob termoterapie je znám více než 5000 let. Když položíte horké kameny na nahé tělo, svaly se začnou prohřívat, dojde k prokrvení a následně k uvolnění. Pocítíte pak příjemnou úlevu. V momentě kdy jsou svaly dobře prokrvené, lépe se z nich odplavují škodlivé metabolity, které mohou způsobovat nepříjemné až bolestivé stavy.

Účinky masáže:Kontraindikace:
Stimuluje krevní oběh a lymfatický systémOtevřené rány a modřiny
Hluboce relaxuje a harmonizujeHypersensitivita na teplo
Postupně prohřívá celé těloVysoký krevní tlak
Pomáhá detoxikaci organismuKožní infekce
Vyrovnává energii v těleKřečové žíly

Jak použít lávové kameny

Horké kameny vybalíme ze sáčku. Vložíme do hrnce s vodou. Hrnec pak položíme na plotnu a ohříváme tak dlouho, dokud kameny nebudou teplé. Následně kameny vyjmeme z hrnce a začneme je přikládat na jednotlivé části těla, kde chceme provádět masáž. Masážní lávové kameny, můžeme nechat na osobě ležet nebo s nimi zlehka pohybovat. Díky teplu, které se v kamenech naakumulovalo, se postupně budou svaly uvolňovat.

Masáž můžete doplnit relaxační hudbou, která celou atmosféru krásně doplní. Mnoho partnerských párů si takto pravidelně dopřává romantické chvilky relaxace.

Kliknutím na náhled zobrazíte velký obrázek

Prodáváme originální horké lávové kameny (hot rocks) v dárkovém balení dovezené z Anglie. Nejedná se o žádné Čínské či Polské padělky!

Obsah balení

  • 1ks pytlík s obsahem 9 černých kamenů (3ks velké, 6ks menší)
  • Velké kameny obsahují zlatý nápis: Body, Relax a Soul (tělo, delaxace, duše)
  • Malé kameny
  • Rozměry pytlíku jsou 15cm x 12cm
  • 1ks český návod

Koupit horké lávové kameny »